


05-06 грудня 2024 року, Рівне. Програма СЕН “Зерна”. Координаційна зустріч-тренінг.
Навчання тренерів щодо реалізації Програми соціально-емоційного навчання “Зерна”.
Креативно, творчо, пізнавально.












15 листопада керівники ЗЗСО Товстенської громади та їх заступники долучилися до тренінгу за програмою підвищення кваліфікації “Діяльнісний підхід у загальній середній освіті в реаліях сьогодення”. Під час спільної діяльності освітні лідери:
визначали візію і цінності навчального закладу;
досліджували роль лідера в розбудові професійної спільноти;
розкривали ключові принципи діяльнісного підходу.
Учасники тренінгу вдячні, ЗСУ , The LEGO Fondation, Оксана Рома, Олена Черевична, Лариса Коненко. Тернопільський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти за можливість навчатися, спілкуватися, розвиватись, впроваджувати діяльнісний підхід у школі.








30-31 жовтня керівники закладів освіти Заліщицької громади набували досвіду реалізації ідей НУШ за програмою підвищення кваліфікації “Діяльнісний підхід у загальній середній освіті в реаліях сьогодення”.
Учасники тренінгу під час різних взаємодій та активностей шукали відповіді на запитання:
- Якою має бути команда закладу освіти?
- Яка роль лідера у розбудові професійної спільноти?
У результаті дискусій, спільної діяльності, досліджень, прийшли до висновку, що команда мрії закладу освіти – це професійна спільнота однодумців, яка постійно працює над власним розвитком, ніколи не зупиняється, йде до мети. А освітній лідер є рушійною силою для освітніх трансформацій, людиною, яка “будує мости і руйнує стіни”.
Учасники тренінгу вдячні, ЗСУ , The LEGO Fondation, Оксана Рома, Олена Черевична, Лариса Коненко. Тернопільський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти за можливість навчатися, спілкуватися, розвиватись, впроваджувати діяльнісний підхід у школі.
























29 жовтня керівники освітніх закладів Скала-Подільської, Більче-Золотецької та Іване-Пустенської громад ефективно та діяльнісно долучилися до тренінгу за програмою підвищення кваліфікації “Діяльнісний підхід у загальній середній освіті в реаліях сьогодення”.
Всі учасники залишали тренінг з усвідомленням того, що будь-яка трансформація в закладі освіти може стати успішною лише за умови, що освітні лідери задають темп, ритм і наголошують на безповоротності впровадження діяльнісного підходу.






28 жовтня освітні лідери Мельнице-Подільської громади під час тренінгу за програмою підвищення кваліфікації “Діяльнісний підхід у загальній середній освіті в реаліях сьогодення” шукали відповіді на запитання:
- ЯК навчати учнів НУШ?
- Яким має бути сучасний освітній лідер?
Учасники тренінгу наповнилися новими ідеями, креативними рішеннями, бажанням впроваджувати діяльнісний підхід.













18 жовтня освітні лідери Борщівської громади долучилися до участі в тренінгу за програмою підвищення кваліфікації “Діяльнісний підхід у загальній середній освіті в реаліях сьогодення”.
Професійне спілкування надало можливість усім учасникам генерувати багато креативних ідей, отримати підтримку власного бачення, надихнутися й надихнути одне одного, мотивувати до дії.










