Наші першокласники сяяли усмішками, отримували свої перші відзнаки та довели, що за цей рік стали справжніми друзями Букварика.
Було багато радості, щирих емоцій, оплесків і гордості за кожну дитину.
Попереду ще багато відкриттів, але перша важлива сходинка вже успішно пройдена!
Дякуємо діткам за старання, а батькам — за підтримку та допомогу!



https://www.facebook.com/share/v/1Jw2nyTFy1/?mibextid=wwXIfr