Сьогодні наші першокласники залишили шкільні парти, щоб здійснити надзвичайну подорож до пожежної частини міста Заліщики. Цей день діти запам’ятають надовго, адже вони змогли доторкнутися до справжньої мужності та дізнатися більше про професію тих, хто щодня рятує життя.Для маленьких дослідників влаштували справжнє свято безпеки та відкриттів.
Як це було:Оглянули величезні пожежні машини.
Приміряли важкі захисні шоломи.
Посиділи у кабіні спецтранспорту.
Побачили роботу справжньої сирени.
Спробували тримати пожежний рукав.
Повторили важливі правила безпеки.
Діти повернулися до школи переповнені емоціями, захопленням та гордістю за наших рятувальників. Дехто з першачків уже твердо вирішив у майбутньому теж стати пожежником! Щиро дякуємо працівникам ДСНС м. Заліщики за гостинність, терпіння та таку цікаву і повчальну екскурсію!
