Команда з футболу учнів 5–6 класів нашого закладу освіти взяла участь у матчах фінального районного етапу Шкільної ліги Тернопільської області в смт. Гусятин та виборола почесне 4 місце!
Вітаємо юних футболістів із гарною грою, командним духом та достойним результатом!
Щира подяка керівнику команди Андрію Вістовському за підтримку, підготовку та мотивацію учнів до нових спортивних досягнень.
Бажаємо нових перемог, сили, витривалості та незабутніх емоцій на футбольному полі!





